15 pódiových umiestení pre ŠK SKI Ružomberok na Slovenskom pohári v letnom laserovom biatlone (17.8.2024 Čierny Balog)

Po krátkej letnej prestávke sa 17.8.2024 konalo v Čiernom Balogu II. kolo Slovenského pohára v letnom laserovom biatlone aj za účasti 31 pretekárov z ŠK SKI Ružomberok. Na výborne pripravených tratiach si pretekári z Ružomberka vybojovali až 15 pódiových umiestnení. Pre pretekárov boli pripravené rôzne dĺžky tratí od 100m do 2,5km, kde sa strieľalo z laserových pušiek a za každý netrafený terč bola prirážka 10 trestných sekúnd.

Rýchlostné preteky: Palguta Šimon (3), Šida Ondrej (4), Palguta Adam (8), Muchaničová Eliška (1), Šida Samuel (5), Muchanič Martin (7), Glemba Matej (12), Tkáčiková Diana (3), Keyzlar Artur (3), Palguta Jakub (4), Kazáni Adam (7), Tkáčiková Mia (1), Šidová Katarína (3), Šidová Marianna (6), Glemba Maroš (1), Hromada Adam (5), Moravčík Matej (6), Tomašková Petra (3), Palguta Dávid (1), Tikveš Edis Timur (3), Palguta Ľuboslav (1), Piecka Miroslav (3), Muchanič Martin (4), Laco Peter (5), Tkáčik Roman (8), Keller Michal (12), Keyzlarová Zuzana (1), Kameníková Laura (2), Matúšová Ingrid (6), Hromadová Lucia (2), Šidová Lucia (7).