Biatlonisti z Ružomberka na víťaznej vlne aj na pretekoch série Spartan race (Hrabovo 31.8.2024)

Posledný prázdninový víkend sa konala ďalšia súťaž zo série prekážkových pretekov Spartan Race v Ružomberku. Domáci pretekári z ŠK SKI Ružomberok to využili na výbornú prípravu a zmeranie si síl so svojimi rovesníkmi aj v tomto pre nich netypických pretekoch. V známom prostredí strediska Ski park Malino Brdo sa postavili na štart traja pretekári z ŠK SKI Ružomberok v súťažnej kategórii Kids Race 10-13 ročných, kde na trati dlhej 3km museli zvládnuť 21 prekážok. Biatlonisti z Ružomberka ukázali svoju bojovnosť a získali krásne umiestnenia, keď v kategórii chlapcov skončil Palguta Dávid na 1. mieste s veľkým náskokom pred ďalším pretekárom, Glemba Maroš skončil na 5. mieste a Tomašková Petra v si v kategórii dievčat vybojovala 3. miesto.

Palguta Dávid 1. miesto v kategórii Kids Competitive chlapci 10-13r.
Tomášková Petra 3. miesto v kategórii Kids Competitive dievčatá 10-13r.