Biatlon v Ružomberku aj v roku 2022

Aj tento rok pre nás členovia športového klubu ŠK SKI Ružomberok pripravili podujatia, ktorými priblížia širokej verejnosti z Ružomberka a okolia Biatlon ako atraktívnu športovú disciplínu, ktorá sa skladá z behu a streľby. Tento rok si budete môcť biatlon vyskúšať na vlastnej koži aj vy.

Školský BIATLON 17.5.2022 – Školské preteky v biatlone pre 1.-5. ročník. Každý žiak na ZŠ Zarevúca si môže vyskúšať streľbu z laserovej pušky a beh na slide boarde.

Mestský BIATLON 29.5.2022 – Verejné preteky v biatlone v Čutkovej doline. Každý môže zažiť skutočné preteky v biatlone a vyskúšať si beh so streľbou z laserovej pušky.

Slovenský pohár v BIATLONE 18.-19.6.2022 – Prvé kolo Slovenského pohára v letnom biatlone žiakov v Liptovskej Štiavnici. Preteky určené pre registrovaných pretekárov. Každý sa môže prísť pozrieť a vidieť najlepších pretekárov zo Slovenska.

Letné prázdniny s BIATLONOM 7-8/2022 – Príď si pravidelne zašportovať počas letných prázdnin, zabaviť sa pohybom a stráviť voľný čas v kolektíve na čerstvom vzduchu. Určené pre deti od 6 do 14 rokov. Viac o podmienkach sa dozviete na našom webe a FB profile ŠK SKI Ružomberok.

Biatlonové preteky na ZŠ Zarevúca

Tagy :

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Najnovšie príspevky